close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 10 września 2018

  W dniach 04-07.09.2018 r. odbywały się w Hamburgu największe na świecie targi przemysłu i technologii morskich SMM. Udział wzięło ok. 2300 wystawców z 70 krajów. Polska reprezentacja liczyła ponad 50 wystawców. Oprócz przedsiębiorstw prezentowały się również województwa pomorskie i zachodniopomorskie, promujące walory regionów - atrakcyjnych miejsc dla inwestycji zagranicznych i kooperacji gospodarczej z partnerami z całego świata.

  Konsul Generalny Piotr Golema odwiedził stoiska: obu województw, Stoczni Szczecińskiej i gdyńskiej firmy Elbudmed Marine. Wyraził radość ze znaczącej obecności naszych przedsiębiorstw na targach w Hamburgu i życzył regionom i firmom dobrych zleceń i rozwoju korzystnej współpracy międzynarodowej. Zachęcamy wszystkie osoby, przedsiębiorstwa i instytucje w północnych Niemczech do podejmowania współpracy z nadbałtyckimi regionami Polski, które oferują wyjątkowe warunki prowadzenia biznesu oraz walory   kraju bardzo szybko rozwijającego się, łączącego tradycję i nowoczesność, o wysokiej kulturze pracy  i kompetencjach zawodowych.

   

  Drodzy polonijni i niemieccy przyjaciele: skorzystajcie z szansy, odkrywajcie możliwości gospodarcze Polski między Szczecinem a Gdańskiem!

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: